Gobik - Vest Vector -dames

gobik | Product code 10-04-021 Levering 2-3 Werkdagen
€ 84,99

Kies uw kleur

zwart

  • Snelle levering met Bpost
  • Gratis verzending vanaf €95
  • Gratis omruilen binnen 14 dagen
  • Bestellen zonder account mogelijk
  • Bancontact / Mister Cash
  • Creditcard
  • Belfius
  • iDeal
  • Mollie - KBC

Ultralicht en opvouwbaar, met een nieuw, geoptimaliseerdpatroon dat de aerodynamica op de fiets verbetert. Het combineert nylon enelastaan, wat zorgt voor effectieve bescherming en een uitstekende pasvormdankzij de optimale elasticiteit.

    Voorpaneel metgestructureerd oppervlak dat de luchtverspreiding bevordert.

    Achterpaneel vanultralichte stof met openingen voor warmteafvoer.

    YKK-ritssluitingmet dubbele schuiver en vergrendeling bovenaan.

 

AANBEVOLEN OMSTANDIGHEDEN

•    Tussenseizoenenen winderige dagen. Bescherming voor de vroege en koude uren van de ochtend ofbij het afdalen van een bergpas. Een perfecte aanvulling om het thermischebereik te vergroten.

10-04-021

CONSTRUCTIE

    Nieuwe,geoptimaliseerde pasvorm voor een betere aanpassing aan het lichaam en betereaerodynamica op de fiets.

    Het voorpand,gemaakt van nylon en elastaan, biedt effectieve bescherming tegen de wind enhet gestructureerde ontwerp bevordert de luchtcirculatie.

    De opstaandekraag beschermt tegen koude wind en sluit perfect aan op de lichaamsvorm van defietser.

    Ultralichtstretchmateriaal op het rugpaneel om restwarmte af te voeren naarmate deintensiteit toeneemt.

    Er isneopreenachtig materiaal verwerkt om een optimale pasvorm te garanderen zonderdruk op de schouders.

    AfgedichteYKK-ritssluiting om de wind buiten te houden. Dankzij de dubbele schuiver kuntu het onderste deel openen zonder het vest uit te trekken.

    Op de rug zijn deopeningen opnieuw ontworpen om de ventilatie en warmteafvoer te verbeteren.

    Om dezichtbaarheid te verbeteren, heeft het vest twee reflecterende inzetstukken inde lendenstreek.

•    De pasvorm enstabiliteit van het kledingstuk worden bereikt door de combinatie van eensiliconenrand en tape in de taillezone