Nike - Giannis Immortality 2 Basketbalschoen

Nike | Product code DM0825 Levering 2-3 Werkdagen
€ 85,00 € 72,25

Kies uw kleur

Wit-Zwart
orange

  • Snelle levering met Bpost
  • Gratis verzending vanaf €95
  • Gratis omruilen binnen 14 dagen
  • Bestellen zonder account mogelijk
  • Bancontact / Mister Cash
  • Creditcard
  • Belfius
  • iDeal
  • Mollie - KBC

Ga voor een all-timer met de Giannis Immortality 2. Een combinatie van zacht foam en een meer gerichte pasvorm bij de middenvoet in een superlicht design geeft je een hoog niveau van intensiteit en focus als de overwinning in het verschiet ligt, net als bij Giannis op cruciale momenten.

 

Behind the Design

De gele bliksemschichten en verwijzingen naar een chaotische lucht op de buitenzool verbinden Giannis met Zeus, de koning van de goden in de oude Griekse mythologie.

 

Energieke flow

De onderkant van de schoen is van hak tot neus gebogen voor soepele stappen. Uitsparingen in het foam verminderen het gewicht en zorgen voor optimale responsiviteit (omdat er meer ruimte is voor het foam om uit te zetten). De vorm van de zool in de hak is ontworpen voor optimale demping, iedere keer dat je hak de grond raakt.

 

Zachte look en feel

Het hakgedeelte van het bovenwerk heeft een zachte look en feel. Het zorgt voor een stevig, comfortabel harnas aan de achterkant van je voet voor een fris gevoel tijdens wedstrijden.

 

Omsloten en comfortabel

Het bovenwerk maakt gebruik van speciale mesh die licht en ventilerend is. Een interne band omsluit de middenvoet om je stabiel te houden bij zijwaartse bewegingen.

 

Meer pluspunten

  • De vorm van de zool in de hak is ontworpen voor optimale demping, iedere keer dat je hak de grond raakt.
  • De namen van Giannis' moeder, vader, broers en zoon staan op de buitenzool.

DM0825